Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Aktualności

48 Hour Film Project Katowice

Data publikacji: 08.04.2014

Drodzy filmowcy, W dniach 9 – 17 maja 48 Hour Film Project po raz drugi zawita do Katowic. Na stronie http://48hourfilm.com/pl/katowice/ trwa już rejestracja ekip chętnych do wzięcia udziału w szalonym filmowym weekendzie – nie ma żadnych ograniczeń wiekowych czy geograficznych, zasada jest tylko jedna: macie 48 godzin na napisanie, nakręcenie, zmontowanie i oddanie gotowego filmu, w którym musi się znaleźć symbol Katowic! Potem spraszacie rodzinę i znajomych na oglądanie gotowego dzieła na wielkim ekranie w katowickim kinie Kosmos, by tydzień później podczas uroczystej Gali walczyć o główną nagrodę – bilety do Stanów!

 Duży sukces podczas tegorocznego światowego finału międzynarodowego konkursu 48 Hour Film Project (Nagroda za Najlepsze Zdjęcia), w Nowym Orleanie, odnieśli Polacy, zwycięzcy 1. katowickiej edycji 48HFP – ekipa Panato i film W oparach Nikisza! Film zostanie zaprezentowany na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes w ramach Short Film Corner. Autorami zdjęć do filmu są: Bartosz Bobkowski, Grzegorz Gospodarek, Patryk Larwiński. Przyszłoroczne Cannes może należeć do Was!

W tym roku zespoły będą przyjmowane według zasady kto pierwszy, ten lepszy. Ekipy które nie zdążą się zarejestrować na czas, trafią na listę oczekujących. Jeśli jakaś ekipa się wycofa, do uczestnictwa zaprosimy zespoły z listy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie informacje dotyczące zasad konkursu i rejestracji ekip znajdują się na stronie: http://48hfpkatowice.pl

Szczegółowy harmonogram: http://48hourfilm.com/pl/katowice/

9 maja o godz. 18.00 poznacie wymagane elementy podczas KickOffu. Nie musisz być profesjonalistą, nie musisz być z Katowic – wystarczą dobre chęci, grupa znajomych i wolny weekend 9 – 11 maja! Nie trać czasu! Zarejestruj się już dziś!

48HFP Katowice odbędzie się w dniach 9 – 17 maja 2014.

Rejestracja trwa do 9 maja: https://www.48hourfilm.com/katowice/registernow/login.php

Regulamin imprezy: http://48hfpkatowice.pl/regulamin/

Organizator: Fundacja Przestrzeń Filmowa Współorganizatorzy: 34 FILM! Instytucja Filmowa „Silesia-Film”, Silesia Film Commission, Kino Kosmos

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Szukaj