Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Aktualności

Muzyczna Wielkopolska

Data publikacji: 09.11.2015

Zgłębianie muzycznej historii Wielkopolski nigdy nie było prostsze! Dzięki interaktywnej mapie dźwiękowej, wystarczy zaznaczyć i kliknąć na interesujący nas obszar, aby dowiedzieć się więcej o regionalnym artyście, posłuchać twórczości, któregoś z nich albo poczytać o muzycznym miejscu.

Wlkplayer, stworzony przez Fundację Art-on, to interaktywna mapa dźwiękowa Wielkopolski.  Za pomocą jednego kliknięcia można zgłębić muzyczną historię tego obszaru. Projekt nie tylko zapewnia dawkę regionalnej muzyki, ale pozwala również na poszerzenie wiedzy o konkretnych artystach oraz o miejscach, z którymi są związani.

Fundacja Art-on powstała w 2014 roku i jest efektem współpracy grupy osób zaangażowanych w rozmaite działania kulturalne zarówno w Wielkopolsce, jak i w całym kraju. Fundacja zajmuje się działaniami artystycznymi i edukacyjnymi. Organizuje warsztaty, szkolenia, koncerty i wydarzenia muzyczne. Tworzy platformy internetowe i aplikacje mobilne.

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Szukaj