Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Złote Mrówkojady 2015

Data wydarzenia: 20-28.11.2015

W tym roku festiwal odbędzie się w listopadzie. Będzie to wyjątkowa edycja, ponieważ wśród kokursów pojawią się nowe kategorie: pełny metraż i filmy dobrze zakręcone. Jak zawsze będą konkursy filmów krótkometrażowych, a festiwal potrwa aż 9 dni.

Organizatorami festiwalu są działający w Centrum Kultury w Lublinie Kinoteatr Projekt oraz pomysłodawca festiwalu Maciej Misztal. Naczelną zasadą Złotych Mrówkojadów jest wysoka jakość naszego programu filmowego i odrzucenie ograniczających nas limitów. Każdy twórca z nurtu kina autorskiego i niezależnego może wziąć udział w festiwalu - nie ma ograniczeń wiekowych, geograficznych, profesjonalnych czy tematycznych.
W 2015 roku nastąpiła radykalna zmiana i w skład festiwalu weszły dotychczas osobne festiwale: Pełny Metraż i Filmy Dobrze Zakręcone. W ten sposób Złote Mrówkojady wzbogaciły się o nowe kategorie: filmy pełnometrażowe i krótkie filmy zakręcone. Dzięki temu Złote Mrówkojady stały się festiwalem jeszcze bardziej uniwersalnym, ciekawszym, większym i ważniejszym zarówno dla twórców filmowych jak i publiczności.

Nabór filmów trwa do 1 maja 2015. Więcej informacji o naborze, regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na naszych stronach:
www.zlotemrowkojady.pl
www.kinoteatrprojekt.pl

Data publikacji: 26.02.2015

Źródło: Kinoteatr Projekt

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: lubelskie
Lublin, Lublin, Peowiaków 12

Organizatorzy

Centrum Kultury w Lublinie, Kinoteatr Projekt

kinoteatrprojekt@o2.pl

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter