Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Filmowe poniedziałki

Data wydarzenia: 27.4.2015

Kolejny film niespodzianka w ramach Filmowych poniedziałków. Tym razem będzie to nowość, nominowana w zeszłym roku niemal do wszystkich najważniejszych nagród filmowych. Film, który udowadnia, że nasi rosyjscy sąsiedzi potrafią robić świetne kino, z jednej strony ambitne, będące ważnym głosem w sprawach politycznych, z drugiej zaś mogące odnosić komercyjny sukces. Jak zawsze projekcja poprzedzona będzie krótkim filmoznawczym komentarzem, w którym zawarte zostaną ciekawostki i anegdoty przybliżające produkcję.

Filmowe poniedziałki to cykl pokazów filmowych podczas których raz w miesiącu na wszystkich widzów którzy dotrą do naszej salki kinowej czekać będzie filmowa niespodzianka. Specjalnie wybrana projekcja, która do końca pozostawać będzie niewiadomą, zawsze jednak będzie to film interesujący, film który zyskał już sobie rangę kultowego.

Na seanse specjalnie z myślą o kinomanach wybieramy filmy, które jeśli są już klasykami to wcale się nie zestarzały, a jeśli są nowościami to wciąż chce się je oglądać. Podczas Filmowych poniedziałków nie ma wielkiej awangardy, filmów artystowskich, którymi zachwyca się tylko grono koneserów. Są za to produkcje, które są po prostu dobre. Każda projekcja poprzedzona jest krótkim filmoznawczym komentarzem, w którym przedstawiane są ciekawostki i anegdoty przybliżające film i czyniący jego oglądanie przyjemniejszym.

Data publikacji: 14.04.2015

Źródło:

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: kujawsko-pomorskie
Toruń, Rynek Staromiejski 6

Organizatorzy

Centrum Kultury Dwór Artusa
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter