Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Polka potrafi - główne spotkanie autorskie z udziałem bohaterek książki

Data wydarzenia: 9.6.2014

Stało się - premiera książki "Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce!" już za nami! A to oznacza jedno: magiczny wieczór pełen ciepła i inspiracji w towarzystwie Magdy Bębenek oraz jej nowych bohaterek!

Polka po czterdziestce też potrafi!

Bohaterki Magdy - kobiety dojrzałe z całego kraju - pokazują, że na samorealizację, zmiany w życiu zawodowym, odzyskanie zdrowia czy nową miłość nigdy nie jest za późno!

"Myślę, że nie chodzi o wiek bohaterek, lecz ich fascynujące historie i posłanie tej książki: w życiu liczą się pro-aktywność i odwaga bycia sobą. Taka właśnie jest Magda: zachwycająco odważna młoda kobieta. Piękna, mądra i utalentowana, pełna entuzjazmu pasjonatka życia, zdumiewający wulkan energii i pomysłów.
Książka Magdy jest niebezpieczna, bo może zmienić Twoje myślenie o tym, co jest dla Ciebie możliwe, a przez to zmienić całe Twoje życie! Jeżeli szukasz inspiracji do dobrych zmian, jeżeli potrzebujesz uwierzyć w siebie i swoje marzenia – to jest książka dla Ciebie. Przeczytałam ją jednym tchem z wypiekami na twarzy. Polecam!"
Ewa Foley


Przyjdź poznać niezwykłe-zwykłe kobiety czterdziesto-, pięćdziesięcio- i sześćdziesięcioletnie, które inspirują i motywują do bardziej świadomej kreacji swojego życia. Wskazują, czym się kierować, by być w zgodzie ze sobą i jak budować swoje szczęście. Przeprowadzimy rozmowę panelową, w której udział będą brać kobiety siedzące na scenie, ale także te z widowni - WY! Zrozumiesz co robić, by niezależnie od wieku, miejsca pochodzenia i zamieszkania, doświadczenia zawodowego i osobistego czy sytuacji finansowej spełniać marzenia i realizować się w życiu codziennym.

ZAPRASZAJCIE MAMY, CÓRKI, CIOCIE, BABCIE, SIOSTRY, KUZYNKI I ZNAJOME. Kobiety w każdym wieku - łączmy się, dzielmy się doświadczeniem i wzajemnie inspirujmy się do realizacji naszych marzeń.

Spotkanie otwarte, wstęp bezpłatny.

Więcej informacji: http://bitly.com/1jnGbZB.

P.S.
Drodzy Panowie - będziecie jak najbardziej mile widziani na spotkaniu! Moją maksymą jest to, że spełnianie marzeń nie zna płci. Przyjdźcie więc i dajcie się zainspirować i Wy!

Data publikacji: 02.06.2014

Źródło:

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: mazowieckie
Warszawa, ul. Łowicka 21, Centrum Łowicka

Organizatorzy

Magda Bębenek

www.ksiazkapolkapotrafi.pl

www.magdabebenek.pl 

Galeria

Polka potrafi - główne spotkanie autorskie z udziałem bohaterek książki
Polka potrafi - główne spotkanie autorskie z udziałem bohaterek książki
Polka potrafi - główne spotkanie autorskie z udziałem bohaterek książki
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter