Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Koncert OFF-WIZJA

Data wydarzenia: 21.6.2013

Zapraszamy serdecznie tym razem na koncert OFF-WIZJA w ramach INFRA.ART, który odbędzie się 21 czerwca o godzinie 19.30 na Scenie_21 Teatru Nowego przy ul. Gazowej 21 w Krakowie. WSTĘP FREE!
 

Będzie to niezwykły koncert, podczas którego widzowie będą doświadczać muzyki w absolutnej ciemności.
Tego wieczoru zagrają O/N i Lennox Row.

Duet O\N to splot energii kobiecej z męską. Natalia Orkisz i Piotr Aleksander Nowak obdarzeni bliźniaczymi temperamentami, wykorzystują swoje muzyczne inspiracje, by przekazać odbiorcy owoce swojej subiektywnej wrażliwości. Będąc 2/7 formacji DUCH, wyraźnie przenoszą doświadczenia akustroniczne w strefę własnych fal; pulsujących i minimalistycznych brzmień. Kobiecy głos w autorskich tekstach Natalii oddaje się w pełni ekspresji dźwięków i słów.
Muzyka O\N działa w sferze fantazji - za zamkniętymi oczami i boso. Zmysły mieszają się tu, dźwięki nadają kolory i temperaturę, a emocje wysokość i dynamikę treści. To wyrazista mieszanka brzmień wiolonczeli, gitary klasycznej i akustycznej, bębna obręczowego, a oryginalne lutnicze instrumenty - dzieła Piotra - dodają ostatni dreszcz do muzycznego uniesienia.

''Lennox Row to wyjątkowo enigmatyczny projekt. Niewiele o nim wiadomo poza tym, że... Gatunkowo muzycy wpasowali się gdzieś między ambient i IDM....Jeżeli chcesz "odlecieć" od spraw doczesnych, gdzieś w kosmiczne przestworza to tylko z Lennox Row właśnie...Idealnie sprawdza się jako podkład do podróży w międzyplanetarnej, zimnej pustce."

ZAPRASZAMY!

Data publikacji: 19.06.2013

Źródło: Scena_21

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Powiązane tagi

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
Kraków, ul. Gazowa 21

Organizatorzy

Scena_21

ul. Gazowa 21

facebook: FanPage
email: scena21teatrunowego@gmail.com;
telefonicznie: 693-499-604

Galeria

Koncert OFF-WIZJA
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter