Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Jazz Minute Quartet - koncert w herbaciarni Camellia w Krotoszynie

Data wydarzenia: 23.11.2013

Herbaciarnia Camellia oraz Galeria Refektarz Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert jazzowy JAZZ MINUTE QUARTET, który odbędzie się w sobotę 23 listopada 2013 r. o godz. 20.00 w herbaciarni Camellia (parter Muzeum Regionalnego, ul. Mały Rynek 1). Bilety na koncert w cenie 15 zł można nabyć w herbaciarni. Serdecznie zapraszamy.

Olof Knochenhauer - puzon, ukończył studia w Królewskiej Akademii Muzycznej w Sztokholmie. W latach dziewięćdziesiątych pracował w sztokholmskich szkołach muzycznych jako nauczyciel gry na instrumentach dętych blaszanych. Od stycznia 1996 roku pracuje jako muzyk orkiestrowy w Filharmonii Kaliskiej. Na przestrzeni dziesięciu lat brał udział w różnych projektach muzycznych. Na stałe współpracuję także z Big Bandem Powiatu Ostrowskiego, z którym miał okazję współpracować z takimi postaciami sceny jak: Zbigniew Namysłowski, Barbara Dennerlein, Krystyna Prońko, Aleksander Mazur, Aleksander Maliszewski i inni.

Marek Nowakowski - pianopianista, absolwent Wrocławskiej szkoły jazzu i muzyki rozrywkowej Zbigniewa Czwojdy w klasie Marka Markowskiego. Muzyk Big bandu Powiatu ostrowskiego. Bierze udział w różnych projektach autorskich na terenie południowej wielkopolski.

Piotrek Rogacki - kontrabas, absolwent Zespołu Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim. Laureat ogólnopolskich konkursów kontrabasowych: III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu w Katowicach (2011 r.), III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu w Starogardzie Gdańskim (2012 r.), III miejsce w konkursie na "Osobowość Kontrabasu" we Wrocławiu (2013 r.). Wcześniej można go było poznać na koncertach zespołu Time Out Trio.

Bartek Pilarczyk - perkusja, perkusista dobrze czujący się w różnych stylach muzycznych. Nauki pobierał u cenionych polskich perkusistów, zarówno na prywatnych lekcjach jak i wszelkiego rodzaju warsztatach muzycznych. Ma na swoim koncie wyróżnienia jako instrumentalista na Reggae-Blues Festiwal w Brodnicy ('95), przeglądzie "Śpiewajmy Wszyscy" w Ostrowie Wielkopolskim ('97), przeglądzie "Rockendrollada" w Oleśnicy ('99). Najlepszy instrumentalista IX Big Band Festiwal 2004 w Nowym Tomyślu. Na stałe współpracuję z Ostrowskim Teatrem Piosenki oraz Big Bandem Powiatu Ostrowskiego. Z big bandem miał okazję współpracować z takimi postaciami sceny jak: Zbigniew Namysłowski, Barbara Dennerlein, Krystyna Prońko, Aleksander Mazur, Aleksander Maliszewski i inni.

Data publikacji: 15.11.2013

Źródło: oficjalna strona Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury (KOK)

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: wielkopolskie
Krotoszyn, Mały Rynek 1

Organizatorzy

Krotoszyński Ośrodek Kultury - Galeria Refektarz KOK, Herbaciarnia Camellia

KOK - Beata Ulbrych - tel. 509 282 972

Galeria

Jazz Minute Quartet - koncert w herbaciarni Camellia w Krotoszynie
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter