Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

3275 kg Orchestra - koncert w Teatrze WARSawy

Data wydarzenia: 1.12.2014

3275 kg Orchestra
przy Bemowskim Centrum Kultury

To prawdopodobnie jedyna taka orkiestra w Polsce! Niesamowity, trzydziestoosobowy zespół instrumentalistów, kompozytorów oraz artystów kreacji dźwięku i wizualizacji. Koncert zespołu 3275 kg Orchestra odbędzie się 1 grudnia o godzinie 20 w Teatrze WARSawy.
 

"3275 kg Orchestra" to grupa młodych kreatywnych twórców, eksperymentatorów, doświadczonych profesjonalistów i szalonych pasjonatów muzyki. To energetyczne połączenie młodości i doświadczenia, abstrakcji i konstruktywnego działania. W orkiestrze spotkali się artyści wywodzący się z różnych, pozornie odległych artystycznych światów, tutaj jednak współdziałających w pełnej harmonii, realizując wspólne idee. Na muzyczny charakter, brzmienie i kierunek działania orkiestry, ogromny wpływ mają doświadczenia wszystkich muzyków i kompozytorów tworzących zespół oraz ich fascynacja muzyką etniczną, jazz'em w wielu jego odmianach, muzyką eksperymentalną, klasyczną, współczesną kameralistyką i muzyką filmową.

"3275 kg Orchestra " powstała przy Bemowskim Centrum Kultury, będącym jednocześnie „matecznikiem", jak i impresariatem zespołu.

Enigmatyczna nazwa zespołu określa powagę sytuacji oraz wagę właściwą całej orkiestry wraz z fortepianem, dyrektorem Bemowskiego Centrum Kultury – Marcinem Jasińskim, Maciejem Trifonidisem – autorem projektu oraz sztabem wspierającym Bemowskiego Centrum Kultury.

Koncert odbędzie się 1 grudnia o godzinie 20 w Teatrze WARSawy.
Ceny biletów:
- 30 zł w przedsprzedaży
- 40 zł w dniu spektaklu

 

Linki:
http://www.jazzarium.pl/przeczytaj/wywiady/maciej-trifonidis-człowiek-orkiestra
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34861,16942393,3275_kg_Orchestra_wystapi_we_wtorek_na_Bemowie__ROZMOWA_.html
http://jazzsoul.pl/2014/11/03/3275-kg-orchestra-wystapi-w-warszawie/

Data publikacji: 18.11.2014

Źródło:

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: mazowieckie
Warszawa, Rynek Nowego Miasta 5/7

Galeria

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter