Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Eliminacje powiatowe XX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków CZERWONAK 2015 w Krotoszynie

Data wydarzenia: 29.4.2015

Krotoszyński Ośrodek Kultury jest po raz kolejny organizatorem powiatowych eliminacji XX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków - Czerwonak 2015, które odbędą się 29 kwietnia 2015 r. (środa) o godz. 10:00 w sali Kina 3D Przedwiośnie w Krotoszynie.

Festiwal istnieje od 1995 roku i jest jedną z największych w Polsce tego typu imprezą adresowaną do przedszkolaków. W swoim zamierzeniu opiera się o utwory napisane z myślą o dzieciach – ich możliwościach wykonawczych, ich zainteresowaniach i ich chęci do zabawy. Festiwalowi nie towarzyszy więc żadna promocja laureatów, nie kreujemy kariery wokalnej dzieci, ale rozdajemy nagrody, nagrywamy tych wybranych przez jury i oczekujemy radości ze strony wszystkich uczestników, czy to śpiewających czy to rodziców i opiekunów, bądź zupełnie przypadkowej publiczności. Mamy za to nadzieję, że dla większości uczestników nie będzie to ostatnia przygoda z muzyką, a odkryty talent zostanie otoczony odpowiednią opieką.

Konkurs przebiega w czterech etapach: gminny, powiatowy/miejski (miasta na prawach powiatu), rejonowy oraz finał wojewódzki, który od 2006 roku na stałe wpisał się w Jarmark Świętojański organizowany przez Targowiska Poznańskie.

Organizatorem festiwalu jest Gminny Ośrodek Kultury "SOKÓŁ" w Czerwonaku, który festiwalowo współpracuje z niespełna trzydziestoma instytucjami kultury w całej Wielkopolsce.

Eliminacje rejonowe w naszym rejonie kaliskim odbędą się 02.06.2015 r. w sali Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu a finał wojewódzki odbędzie się 14.06.2015 r. na Starym Rynku w Poznaniu o godz. 12:00 Zapraszamy do udziału :)

Dokładny regulamin festiwalu oraz karta zgłoszenia uczestnika znajdują się w załącznikach na stronie Organizatora eliminacji. Na wypełnione karty zgłoszenia do eliminacji czekamy do poniedziałku 20 kwietnia br. Należy je dostarczyć na adres:

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18
63-700 Krotoszyn

Szczegółowych informacji udziela Beata Ulbrych: tel. 509 282 972

Data publikacji: 07.04.2015

Źródło: oficjalna strona Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: wielkopolskie
Krotoszyn, Al. Powstańców Wielkopolskich 18

Organizatorzy

Krotoszyński Ośrodek Kultury

Beata Ulbrych / KOK - tel. 509 282 972

Galeria

Eliminacje powiatowe XX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków CZERWONAK 2015 w Krotoszynie
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter