Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

"Pamięć uczuć" Agnieszka Ziobro - wystawa fotografii

Data wydarzenia: 10.1-9.2.2013

„Pamięć uczuć” to wystawa opowiadająca o emocjach. Taki był zamiar autorki – opowiadać o swoich emocjach i generować emocje innych. Czy Agnieszce Ziobro się udało? Warto przekonać się na własnej skórze. Wernisaż wystawy fotograficznej już w czwartek 10 stycznia 2013 r. o godzinie 18:00 w Jadernówce, przy ul. Jadernych 19 w Mielcu.

- Zaczęłam od siebie. Te fotografie to moja pamięć i moje emocje – to fragment wypowiedzi Agnieszki Ziobro, autorki fotografii, które już w czwartek 10 stycznia zagoszczą w Jadernówce.

- Starałam się o to, aby doświadczenie indywidualne przenieść na poziom bardziej ogólny; by widz, patrząc na zdjęcia, opowiadał swoje historie, przypominał sobie o swoich własnych emocjach, o swoich marzeniach i tęsknotach – fotografia bowiem odwołuje się do pamięci, pobudza ją w sposób niezwykle intensywny. Fotografia jest pamięcią unieruchomioną w obrazie – opowiada dalej Agnieszka Ziobro.
 

Data publikacji: 08.01.2013

Źródło: Hej.mielec

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: podkarpackie
Mielec, ul. Jadernych 19, 39-300 Mielec

Organizatorzy

Jadernówka

Janusz Halisz

januszhalisz@autograf.pl

Galeria

"Pamięć uczuć" Agnieszka Ziobro - wystawa fotografii
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter