Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Szkoła Malarstwa i Rysunku Onamato - grafika - malarstwo - rysunek - historia sztuki

Data wydarzenia: 25.9.2014-28.6.2015

Szkoła Malarstwa i Rysunku ONAMATO zaprasza na zajęcia artystyczne organizowane w roku szkolnym 2014/2015!

W tym roku szkolnym przygotowaliśmy dla Was zajęcia z malarstwa i rysunku, wykłady z historii sztuki, warsztaty z grafiki artysycznej oraz zajęcia dla dzieci w wieku 3-9 lat oraz 10-14 lat. 

Zajęcia rozwijają umiejętności manualne i kreatywność, poszerzają wiedzę graficzną oraz wzbogacają świadomość artystyczną. Kurs prowadzony jest pod okiem profesjonalistów i jest dostosowany jest do wieku i zaawansowania uczestników

W Szkole Malarstwa i Rysunku ONAMATO uczymy nie tylko warsztatu, ale również artystycznego myślenia – staramy się poszerzać horyzonty wiedzy i wrażliwości naszych słuchaczy. Prowadzimy kursy z historii sztuki, dzieje jej rozwoju umieszczając w kontekście socjologicznym i kulturoznawczym. Doceniamy rolę tradycji, ale naszym celem jest również dostarczenie narzędzi i pojęć niezbędnych dla zrozumienia zjawisk współczesnej sztuki oraz kultury wizualnej – stworzenie inspirującej przestrzeni wymiany doświadczeń, umiejętności i informacji, sprzyjającej wytwarzaniu nowych zjawisk artystycznych i dyskusji na ich temat.

W ofercie szkoły znajdują się zajęcia przeznaczone dla słuchaczy o różnych poziomach zaawansowania: od amatorów i hobbystów, przez dzieci i młodzież o zainteresowaniach artystycznych, po zdających do liceów plastycznych, maturzystów pasjonujących się historią sztuki i kandydatów na studia artystyczne lub architekturę. Spotkania odbywają się w małych grupach dobieranych w ten sposób, by ich uczestników łączył podobny stopień opanowania umiejętności oraz cel.
 

Data publikacji: 25.09.2014

Źródło:

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: małopolskie
Kraków, Bracka 7/4

Organizatorzy

Szkoła Malarstwa i Rysunku ONAMATO

 Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: kursy@onamato.pl lub telefonicznie: 884 711 862

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter