Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Warsztaty PARTNERINGU z Karoliną Kroczak

Data wydarzenia: 5.10.2015-30.6.2016

 Nie od dziś wiadomo, że pracując indywidualnie można dojść tylko do pewnego poziomu rozwoju. Pracując we dwoje lub w grupie można osiągnąć zdecydowanie więcej - zarówno w tańcu jak i w życiu! Oddaj ciężar partnerowi w tańcu, a zobaczysz jak wiele możecie razem... Zapraszamy na zajęcia z partneringu prowadzone przez Karolinę Kroczak w ramach projektu Oddaj ciężar!

Partnering jest formą tańca gdzie ruch powstaje pomiędzy dwójką lub większą ilością tancerzy, jest zdefiniowany przez ustalony wcześniej przebieg lub zadania ruchowe. W partneringu dominuje myślenie „my” i koncentracja na tym, co odczuwa partner. Właśnie przeniesienie uwagi na partnera uczy wrażliwości i miękkości w kontakcie fizycznym.

Trening w zakresie partneringu skupia się na wypracowaniu odpowiedniego poziomu elastyczności, aby móc dopasować się do działania drugiej osoby. Jest to dziedzina, której nie można nauczyć się samemu i to stanowi o jej niezwykłości…

Częścią techniki jest umiejętność prowadzenia lub bycia prowadzonym (słuchania partnera), wspieranie ruchu partnera (dzięki temu możliwe stają się figury, które ze względu na prawa fizyki dla pojedynczego ciała są nieosiągalne), umiejętność podnoszenia (z użyciem struktury ciała i pędu ruchu, a nie tylko siły) i umiejętność bycia podnoszonym (jak zorganizować ciało żeby być lekkim). Często w partneringu pojawiają się elementy akrobatyczne.

Szkolenie w tej dziedzinie obejmuje także takie zagadnienia jak: wspólne czasowanie ruchu (zgranie), siła (partnering jest wymagający fizycznie), wrażliwość kontaktowa (dotyk), budowanie wzajemnego zaufania. W wersji idealnej sekwencje partneringu wyglądają płynnie i bezwysiłkowo. Trening partneringu jest także świetnym punktem wyjścia do budowania odpowiedniej sylwetki: angażuje całe ciało, a nie tylko jego część (tak jak np. ćwiczenia siłowe).

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza na stronie: http://karolinakroczak.pl/zapisy-grupa-zamknieta.html
lub mailowo na adres: info@karolinakroczak.pl

Ważne! Uczestnicy projektu Oddaj ciężar! biorą także udział w zajęciach: stretching (poniedziałek 18-19, trening funkcjonalny środa 19-20 oraz sobota 10-11).

Koszt miesięczny: 420 zł (około 32 godziny zajęć, w tym 20 godzin zajęć z partneringu)

Data publikacji: 17.09.2015

Źródło: Strona internetowa organizatora

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: mazowieckie
Warszawa, Towarowa 22

Organizatorzy

Karolina Kroczak - projekt Oddaj ciężar!

Justyna Majchrzyk - Menadżer projektu

tel. 504-769-426

e-mail: info@karolinakroczak.pl

 

 

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter