Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Przesłuchania do Teatru Tańca Artland jr przy Teatrze Wielkim w Łodzi

Data wydarzenia: 9.10.2015

 Dla wszystkich chętnych tancerzy w wieku 12-21lat, któzy chcą tworzyć Teatr Tańca Artland jr przy Teatrze Wielkim w Łodzi. Zapraszamy seerdecznie na przesłuchania !

 9 października zapraszamy do Teatru Wielkiego w Łodzi (wejście od ul. Jaracza), gdzie o godiznie 15 rozpoczynamy przesłuchania do Teatru Tańca Artland jr.

Teatr Tańca „Artland jr” przy Teatrze Wielkim w Łodzi jest jednocześnie szkołą, jak i samodzielnym zespołem artystycznym. Jego działalność skierowana jest do młodzieży, która niekoniecznie uczy się w szkołach baletowych. Pracując nad konkretnymi przedstawieniami będzie ona mogła poznawać techniki, które są potrzebne do ich prezentacji przed publicznością (między innymi: modern balet, taniec współczesny, Broadway jazz, show dance czy funky).

Powstanie Teatru Tańca „Artland jr” przy Teatrze Wielkim w Łodzi związane jest także z jego najbliższymi planami repertuarowymi. W Łodzi będzie miała miejsce światowa prapremiera widowiska tanecznego „Lamaila” do muzyki Macieja Pawłowskiego. W widowisku tym – poza profesjonalnym zespołem baletowym – wiele postaci będzie odtwarzanych przez dzieci i młodzież. Teatr Tańca „Artland jr” przy Teatrze Wielkim w Łodzi będzie miał za zadanie między innymi szkolić kolejne obsady młodych adeptów sceny tanecznej dla potrzeb tej produkcji.

 

 

Data publikacji: 25.09.2015

Źródło:

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Cena biletu normalnego

Wstęp wolny

Miejsce wydarzenia


województwo: łódzkie
Łódź, Plac Dąbrowskiego

Organizatorzy

Teatr Tańca Artland jr przy Teatrze Wielkim w Łodzi

 sekretariat@teatr-tanca.pl

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter