Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

8. Międzynarodowy Festiwal Folkloru „Podlaskie Spotkania"

Data wydarzenia: 29.7-5.8.2013

Celem festiwalu jest ocalenie od zapomnienia tradycji ludowych. Poznanie folkloru innych narodów, innych krajów. A przede wszystkim promocja tradycji, folkloru i piękna Podlasia.

Festiwal pierwszą edycję rozpoczął w 2006 roku. Organizowany przez Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Skowronki" z Brańska, Stowarzyszenie Artystyczne „Skowronki", Miejski Ośrodek Kultury w Brańsku, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu w Ciechanowcu, Hajnowski Dom Kultury w Hajnówce, Bielski Ośrodek Kultury w Bielsku Podlaskim, Gminny Ośrodek Kultury w Surażu i Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie. Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem i Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach.

Festiwal nasz cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców festiwalowych miast, jak i turystów, oraz co nam bardzo pochlebia wśród zespołów z kraju i zagranicy. Świadczy o tym liczba otrzymanych przez nas zgłoszeń. Chcemy żeby festiwalowe prezentacje były dostępne dla każdego, dlatego też na wszystkie koncerty wstęp jest wolny. W ramach festiwalu oprócz prezentacji na scenach festiwalowych miast, organizujemy biesiady folkowe, barwne korowody oraz małe jarmarki sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego.

www.podlasie-festival.letnet.pl

Data publikacji: 03.12.2012

Źródło: Podlesie Festival

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: podlaskie
Brańsk

Organizatorzy

Podlesie Festival

ul. Rynek 19
17-120 BRAŃSK
podlasie.festival@wp.pl

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter