Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Muzeum Śląskie na Art Jarmarku na nikiszowieckim rynku w Katowicach

Data wydarzenia: 14.7.2013

Makatki śląskie, Porcelana Bogucicka oraz ściereczki do okularów z wizerunkami dzieł twórców nieprofesjonalnych to tylko nieliczne gadżety, które znajdą się na specjalnie przygotowanym stoisku Muzeum Śląskiego na Art Jarmarku organizowanym 14 lipca na nikiszowieckim rynku. Na najmłodszych miłośników sztuki czeka niezwykła atrakcja – możliwość zaprojektowania i wykonania własnej przypinki.

Podczas imprezy odbywającej się w ramach festiwalu Art Naif będzie można nabyć najnowsze publikacje z zakresu plastyki nieprofesjonalnej, sztuki, architektury oraz historii, a także gadżety z reprodukcjami prac najwybitniejszych twórców nieprofesjonalnych, m.in. Jana Nowaka, Pawła Wróbla oraz Erwina Sówki. Na fanów pamiątek czekają także notatniki, kredki w tekturowych pudełeczkach, ołówki czy magnesy, które ucieszą nie tylko dzieci.

Przypomnijmy, że Art Naif Festiwal, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Naiwnej od sześciu lat w letnich miesiącach odbywa się w katowickiej Galerii Szyb Wilson. Jest to największa w Europie wystawa prac artystów naiwnych. W tym roku można na niej zobaczyć prace ponad 280 artystów z 35 krajów. Festiwal potrwa do 14 sierpnia.

Data publikacji: 11.07.2013

Źródło: Organizator

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: śląskie
Katowice, Nikiszowiec rynek

Organizatorzy

Muzeum Śląskie

40-005 Katowice
al. W. Korfantego 3

centrala 32 779 93 00
32 258-56-61 do 3

Galeria

Muzeum Śląskie na Art Jarmarku w nikiszowieckim rynku w Katowicach
Muzeum Śląskie na Art Jarmarku w nikiszowieckim rynku w Katowicach
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter