Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Festiwal Przestrzeni Miejskiej

Data wydarzenia: 24-25.5.2013

Trzecia edycja Festiwalu Przestrzeni Miejskiej, to impreza, która kieruje uwagę mieszkańców Rzeszowa na problemy przestrzeni publicznej, jednocześnie pokazując jak można w pomysłowy sposób zagospodarowywać miejsca, w których na co dzień niewiele się dzieje i prezentować w nich ciekawych twórców z dziedzin muzyki, obrazu, architektury.

Gwiazdami tegorocznej edycji która odbędzie się m.in na nieużytkowanych terenach PKP pomiędzy Dworcem Głównym a ul Kochanowskiego, będą raper, producent i performer L.U.C. oraz czołowy polski producent, dziennikarz radiowy, muzyk – SMOLIK, którzy wystąpią 25 maja. Inauguracja Festiwalu będzie miała miejsce 24 maja na tarasie Hotelu Rzeszów, gdzie wystąpią Daniel Drumz & Sid Pong oraz duet TemperTemple. W sobotę odbędzie się też seria spotkań z twórcami Muzeum Neonu oraz Filipem Springerem, autorem projektu „Źle Urodzone” – http://zle-urodzone.pl, a także „Zona Dzieciak” czyli cieszące się dużym powodzeniem w poprzednim roku interdyscyplinarne warsztaty dla najmłodszych. Przez dwa dni trwania festiwalu w przejściu podziemnym na ternie Dworca PKP będzie powstawał mural.

Data publikacji: 15.05.2013

Źródło: Festiwal Przestrzeni Miejskiej

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Powiązane tagi

Miejsce wydarzenia


województwo: podkarpackie
Rzeszów, ul. Kochanowskiego

Organizatorzy

Estrada Rzeszowska, Rzeszów Stolica Innowacji

biuro prasowe festiwalu:
Bartłomiej Skubisz
tel: 601 950 895
e-mail: skubisz.bartek@gmail.com

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter