Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Mikołajki 2013 z Krotoszyńskim Ośrodkiem Kultury i Kinem 3D Przedwiośnie

Data wydarzenia: 5-8.12.2013

Tegoroczne Mikołajki z Krotoszyńskim Ośrodkiem Kultury będą miały podwójną odsłonę. Już w czwartek 5 grudnia zapraszamy do Pracowni Św. Mikołaja do siedziby Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury a w sobotni i niedzielny poranek (7-8 grudnia) zapraszamy do kina na Oldskulowe Mikołajkowe Poranki Filmowe.

Zapraszamy dzieci i rodziców na spotkanie ze Św. Mikołajem w Jego pracowni w czwartek 5.12.2013 r. o godz.16:00 !!! Pracownią w tym roku będzie nowa sala kameralna KOK (po klubie sportowym "Krotosz").

Wszystkie pracowite krasnale zapraszamy do wspólnej mikołajkowej zabawy, podczas której wspólnie stworzymy ciekawe ozdoby świąteczne, które potem powiesimy na choince, a także obejrzymy kilka filmów animowanych. Gościem specjalnym będzie oczywiście sam Św. Mikołaj. Na zebranych czeka całe mnóstwo niespodzianek!

ZAPRASZAMY

--------------------

Krotoszyński Ośrodek Kultury - Kino 3D Przedwiośnie oraz klub motocyklowy Oldtimers Krotoszyn i Poczet Wierzbięty herbu Łodzia z Krotoszyna zapraszają dzieci i nie tylko na Mikołajkowe poranki w Kinie 3D Przedwiośnie. Spotkania z polskimi animacjami Studia Miniatur Filmowych z Warszawy oraz łódzkiego studia ANIMA-POL odbędą się 7 i 8 grudnia 2013 r. o godz. 9.30 Poza blokami animacji o tematyce zimowej i świątecznej jakie przygotowali organizatorzy będzie można zrobić sobie zdjęcie z motocyklami klubu Oldtimers Krotoszyn (pierwszego dnia) oraz z rycerzami Pocztu Wierzbięty herbu Łodzia z Krotoszyna (drugiego dnia). Wstęp wolny a darmowe wejściówki będzie można odebrać w kasie kina od soboty 30 listopada w godzinach 15.30 - 20.00 Serdecznie zapraszamy. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!

Szczegółowy plan poranków wraz z tytułami i opisami animacji znajduje się na stronie Organizatora TUTAJ!

Data publikacji: 04.12.2013

Źródło: oficjalna strona Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury (KOK)

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: wielkopolskie
Krotoszyn, Aleja Powstańców Wielkopolskich 18

Organizatorzy

Krotoszyński Ośrodek Kultury - Kino 3D Przedwiośnie

Robert Sokołowski /kierownik kina/,  tel. 504 237 923

Lidia Saracen /KOK/, tel. 691 188 348

 

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter