Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Haft & Ekonomia

Data wydarzenia: 16.5.2014

 Haft jest medytacją, jest szlachetną sztuką. Haft to środek wyrazu znany w kulturach Wschodu i Zachodu od początków ich istnienia. Tak jak inne dziedziny sztuki haft odzwierciedla style i mody kolejnych epok. Uprawiano go w profesjonalnych pracowniach i w domach, na potrzeby możnych mecenasów i z potrzeby serca.

Nasze spotkania będą okazją do nauki różnych technik hafciarskich, zarówno dawnych jak i współczesnych. Początkujący stworzą oryginalny wzornik ściegów, który sam w sobie, podobnie jak bywało w przeszłości, stanie się pracą artystyczną. Zaawansowani zaś, pod okiem instruktorki, przystąpią do na wskroś współczesnego projektu pt. „Haftowana Warszawa”.

W trakcie warsztatów, gdy igły pójdą spokojnie w ruch, posłuchamy razem miniwykładów z ekonomii. „Przypomnimy sobie” na czym polega inflacja, aprecjacja i deprecjacja. Uzyskamy orientację w zawiłościach XIX w. i współczesnych systemów emerytalnych.

Cena pojedynczego warsztatu to 20 zł, miesięczny abonament na wszystkie warsztaty wynosi 150 zł. Warsztaty trwają od 1,5 do 2 godzin.

Miejsce Spotkań Warszawa
miejscespotkan.waw.pl

Zapisy pod mailem: miejscespotkanwarszawa@gmail.com

Data publikacji: 05.05.2014

Źródło: Miejsce Spotkań Warszawa

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: mazowieckie
Warszawa, Dzielna 1

Organizatorzy

Stowarzyszenie Konkluzja

Miejsce Spotkań Warszawa
miejscespotkan.waw.pl

www.facebook.com/miejscespotkan

Galeria

Kalendarz  Haft & Ekonomia
Kalendarz  Haft & Ekonomia
Kalendarz  Haft & Ekonomia
Kalendarz  Haft & Ekonomia
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter