Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Jak się słyszysz, tak się widzisz - warsztaty śpiewane

Data wydarzenia: 3.6-1.7.2014

Jeżeli potrzebujesz odprężenia, przyjdź i zaśpiewaj pełnym głosem, na otwartym gardle!

Odblokuj ten najważniejszy kanał własnej ekspresji. Struny głosowe, podobnie jak inne mięśnie naszego ciała, skupiają w sobie wiele napięć. Rozładowanie ich poprzez śpiewanie, ćwiczenia dykcyjne i oddechowe pozwala przeżyć oczyszczenie i zrelaksować się, a przy tym odkryć w sobie nieznane obszary muzykalności.

Będziemy otwierać się na sferę audialnych doznań, znajdować swoje kąty w świecie dźwięków, rozwijać wyobraźnię i wrażliwość artystyczną, a także zgłębiać najróżniejsze sfery pieśni wielogłosowych oraz utworów muzyki rozrywkowej. Z nami dowiesz się, jak usłyszeć siebie w chaosie codziennych spraw!

Warsztaty odbywają się we wtorki w godz. 18:30- 20:00.

Warsztaty prowadzą:
Weronika Rogosz – wokalistka. Najlepiej czuje się w repertuarze pieśni tradycyjnych, których to wspólne śpiewanie wytwarza pomiędzy ludźmi harmonie i pozwala poznać sposoby wzajemnego oddziaływania na siebie poprzez dźwięk. Z muzyką zaczęla romansować jako dziecko, ucząc się grać na różnych instrumentach. Obecnie romans ten osiągnął należytą stabilizację, co przejawia się w regularnym doskonaleniu swoich umiejętności i nieustannym poszukiwaniu inspiracji muzycznych. Od kilku lat Weronika współtworzy projekty muzyczne o stylu nowoczesno-tradycyjnym, min. projekt dj Avtomata – Pieśni.

Dominika Sokołowska – śpiewa i mówi w czterech językach, w tym trzech słowiańskich. Jest miejską aktywistką. Nie są jej obojętne prawa człowieka, zwierząt i przyrody. Można ją spotkać w Warszawie, na Podlasiu, lecz ostatnio częściej w Kijowie i Lwowie. We wszystkich tych miejscach stale poszukuje inspiracji muzycznych. Gra na pianinie od dziecka. Ze śpiewem białym jest w nierozłącznym związku od 2011 roku. Uczestniczyła w warsztatach organizowanych przez Fundację Muzyka Kresów
i Ośrodek Rozdroża. Jej nauczycielem był Jurij Pastuszenko. Za najpiękniejsze pieśni uważa te pochodzące z Ukrainy.

Martyna Dwojak – poszła za swoim głosem aż na Wydział Śpiewu Solowego Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina. Zakochana w sztukach Antoniego Czechowa oraz Mikołaja Gogola i na co dzień związana z Teatrem Klasyki Rosyjskiej Staromiejskiego Domu Kultury w Warszawie. Miłośniczka bajek Disneya, animacji studia Ghibli, muzyki operowej, musicalowej i filmowej.

Miejsce Spotkań Warszawa
miejscespotkan.waw.pl

Zapisy pod mailem: miejscespotkanwarszawa@gmail.com

Data publikacji: 31.05.2014

Źródło: Miejsce Spotkań Warszawa

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: mazowieckie
Warszawa, Dzielna 1

Organizatorzy

Stowarzyszenie Konkluzja

Miejsce Spotkań Warszawa
miejscespotkan.waw.pl

www.facebook.com/miejscespotkan

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter