Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Eliminacje konkursu Krotoszyńskie Talenty 2015 już 21 marca!

Data wydarzenia: 21.3.2015

Krotoszyński Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie „Twoja Alternatywa" już po raz kolejny zaprosiły dzieci i młodzież w wieku 13 - 25 lat, mieszkańców powiatu krotoszyńskiego do wzięcia udziału w konkursie "KROTOSZYŃSKIE TALENTY".

Termin zgłaszania uczestnictwa w konkursie minął i już 21 marca od godz. 11:00 w Kinie 3D Przedwiośnie 29 zgłoszonych występów (soliści, grupy, zespoły...)  będzie oceniane przez jury konkursu, które wyłoni finalistów.

To już piąta edycja cieszącego się sporą popularnością konkursu talentów powiatu krotoszyńskiego. W tym roku patronatem honorowym imprezę objął Burmistrz Krotoszyna - Franciszek Marszałek.

Zapraszamy publiczność do wzięcia udziału w koncercie eliminacyjnym - przyjdź i kibicuj swoim faworytom, wyjątkowym talentom.

Finaliści spotkają się w sobotę 25 kwietnia i zmierzą się w walce o grand prix konkursu.

 

 

 

Data publikacji: 18.03.2015

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: wielkopolskie
Krotoszyn, Al. Powstańców Wielkopolskich 18

Organizatorzy

Krotoszyński Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie „Twoja Alternatywa" - Młodzieżowy Klub Środowiskowy „Rivendell", Urząd Miejski w Krotoszynie

Lidia Saracen / KOK - tel. 512 014 365

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter