Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Kalendarz

Filmowy wieczór z muzyką na żywo w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury

Data wydarzenia: 12.6.2015

Krotoszyński Ośrodek Kultury zaprasza na piątkowy wieczór (12 czerwca br.) z kinem niemym i muzyką na żywo. Pokażemy dwa filmy a do każdego z nich muzykę na żywo wykona inny zespół. Kup bilet za 10 zł i obejrzyj dwa bardzo ciekawe filmy.

Zapraszamy o godz. 18:00 na niemiecki dramat pt. "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" w reżyserii Eugena Illés, z Polą Negri w roli głównej. Do filmu muzykę na żywo wykona zespół CZERWIE, znany już krotoszynianom z wcześniejszych projektów muzycznych do innych filmów.

Następnie o godz. 20:00 zapraszamy na polski dramat psychologiczny pt. "Mocny człowiek" w reżyserii Henryka Szaro.Film jest adaptacją powieści Stanisława Przybyszewskiego wydanym pod tym samym tytułem w 1912 roku. Jest to jeden z ostatnich polskich filmów epoki kina niemego. Film ukazuje kolejne etapy moralnego upadku artysty.Do filmu muzykę na żywo wykona zespół SUNA PATH (krotoszynianie Mieczysław Płonka i Waldemar "Pajda" Marek).

Data publikacji: 02.06.2015

Źródło: Krotoszyński Ośrodek Kultury

Podziel się:  

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Miejsce wydarzenia


województwo: wielkopolskie
Krotoszyn, Sala Kameralna KOK, ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18

Organizatorzy

Krotoszyński Ośrodek Kultury
tel. 62 725 42 78 kom. 512 014 365

e-mail: kok@krotoszyn.pl

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter