Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wasze wpisy

Klub Kultury Harcówka

Autor wpisu: harcowka
Data publikacji: 26.03.2012

Klub Harcówka jest filią Rybnickiego Centrum Kultury. Działalność klubu jest związana przede wszystkim z organizacją życia kulturalnego mieszkańców dzielnicy Rybnika, Ligoty-Ligockiej Kuźni.

Klub Kultury Harcówka im. hm Benedykta Kotyrby z siedzibą w Rybniku Ligocie-Ligockiej Kuźni jest instytucją, której celem jest organizowanie życia kulturalnego mieszkańców dzielnicy oraz realizacja polityki informacyjnej Miasta. Klub Kultury organizuje różnego typu imprezy (Mikołaj, Dzień Dziecka, Ferie zimowe i letnie), konkursy, występy artystyczne.

Mieszkańcom oferuje także liczne koła zainteresowań ( kółko plastyczne, muzyczne, językowe); tutaj działa także prężnie sekcja skata, koło gospodyń wiejskich oraz koło emerytów i rencistów.W budynku Harcówki mieści się także bilbioteka, która aktywnie włącza się w działalność klubu.

Trzeba także dodać, że od 2007 roku mieszkańcy mogą korzystać z TELECENTRUM, który oferuje nie tylko darmowy dostęp do internetu, ale pełni funkcję biura informacyjnego Urzędu Miasta Rybnika w tym także możliwość doładowania e-Karty przelewem internetowym.

Metryczka:

Podziel się:  

Oceń artykuł:
  Aktualna ocena: 3,4 (głosów: 1075)

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!
Może zainteresują Cię jeszcze:

Powiązane tagi

Mapa

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter