Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wasze wpisy

M4 - Moje Miasto, Moje Miejsce

Autor wpisu: Qba
Data publikacji: 05.07.2012

M4 Moje Miasto Moje Miejsce, to projekt realizowany od siedmiu lat w Mielcu.

 Jesteśmy grupą młodych ludzi z Mielca, która postanowiła pobudzić do artystycznej aktywności osoby z różnych środowisk i propagować kulturę w swoim miejscu zamieszkania. Głównym zamierzeniem jest promocja aktywnego spędzania wolnego czasu oraz edukacja kulturalna. Dzięki wspólnemu działaniu chcemy pokazać naszym rówieśnikom, że jest mnóstwo ciekawszych zajęć niż siedzenie przed komputerem, czy telewizorem. Osoby zaangażowane w inicjatywę wspiera Stowarzyszenie Kulturalne JARTE.

Projekt ma na celu również integrację środowisk lokalnych i zaszczepienie wśród mieleckiej społeczności chęci do kreatywnego działania na rzecz swojego miasta. Projekt składa się z dwóch etapów: pierwszym z nich są wolne i całkowicie bezpłatne warsztaty artystyczne, na które zapraszamy mieszkańców Mielca i okolic bez względu na wiek. Drugim etapem jest finał, który jest zwieńczeniem pracy uczestników warsztatów, podczas którego przedstawiany jest spektakl uliczny, pokazy tańca, instalacje plastyczne, fotografie oraz inne prace.

Metryczka:

Podziel się:  

Oceń artykuł:
  Aktualna ocena: 3,2 (głosów: 934)

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!
Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter