Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wasze wpisy

Osada Średniowieczna w Hucie Szklanej

Autor wpisu: osada123
Data publikacji: 24.01.2013
Okres historyczny: Średniowiecze V-XV w.

W niewielkiej miejscowości Huta Szklana w gminie Bieliny powstało dość nietypowe miejsce. To Średniowieczna Osada, w której czas cofa się o kilka stuleci. Gdy tylko przekroczymy bramę Osady poczujemy się, jakby wehikuł czasu przeniósł nas w odległą przeszłość.

Serdecznie zapraszamy na niezwykłą i niezapomnianą podróż w czasie. W gminie Bieliny leżącej u stóp Świętego Krzyża – w sercu Gór Świętokrzyskich - czekają na Ciebie wspaniałe przygody, emocjonujące spotkania z postaciami z przeszłości, tajemnicze wyprawy w poszukiwaniu skarbów.

W czasie wędrówki zmierzysz się z czekającymi na Ciebie leśnymi i domowymi bóstwami, postaciami żyjącymi w opowieściach naszych przodków, a dzięki ciekawym zadaniom i misjom do spełnienia staniesz się bohaterem gry strategicznej rozgrywanej w świecie legend, historii i średniowiecznych tradycji.

W Osadzie Średniowiecznej w Hucie Szklanej dzięki opowieściom rzemieślników sprzed wieków poznasz bogactwo kulturowe, dziedzictwo historyczne Gór Świętokrzyskich, Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz legend, podań i rodzimej kultury ludowej. Czarownice z humorem opowiedzą legendy świętokrzyskie i wciągną Cię w ciekawe osadowe gry terenowe oraz intrygujące zabawy i harce z elementami humoru i zdrowej rywalizacji, które na długo pozostawiają ślad w Twojej pamięci .

Źródło: www.osadasredniowieczna.eu

Podziel się:  

Oceń artykuł:
  Aktualna ocena: 3,3 (głosów: 1303)

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Mapa

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter