Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wasze wpisy

Dzierzoniowski Ośrodek Kutlury

Autor wpisu: AGADOK
Data publikacji: 13.03.2014

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury to placówka o ponad 50 letniej tradycji. Jest to miejsce spotkań miłośników sztuki wszelakiej, pole działań amatorów i zawodowców oraz przestrzeń dla integracji międzypokoleniowej.

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury, to placówka o ponad pięćdziesięcioletniej historii działalności kulturalnej, w której kultywowana jest tradycja i poszukiwane nowe formy pracy, zaś szczególnym zainteresowaniem jest darzony amatorski ruch artystyczny.
Oferta programowa DOK-u, to szeroka gama propozycji teatralnych, koncertowych i plenerowych.

W salach Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury odbywają się m.in. koncerty, recitale, spektakle teatralne, wystawy plastyczne, seanse filmowe, spotkania autorskie, konkursy oraz przeglądy o zasięgu dolnośląskim i ogólnopolskim.
DOK jest tez organizatorem imprez plenerowych: Dni Dzierżoniowa, Poezja na Murach, Jarmark Św. Jerzego, Mikołaj w Rynku, Jarmark Pszczelarski Miodobranie.
Równie bogata jest oferta Amatorskiego Ruchu Artystycznego placówki, działają w niej 22 sekcje, zespoły i koła zainteresowań.


Przy DOK funkcjonuje Kino „Zbyszek”.


Kadrę placówki stanowią wykwalifikowani animatorzy kultury, dbający o staranny dobór repertuaru i wysoki poziom imprez. Zespół ten cechuje sprawność organizacyjna i zaangażowanie pracowników.
 

Podziel się:  

Oceń artykuł:
  Aktualna ocena: 3,4 (głosów: 1202)

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Powiązane tagi

Mapa

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter