Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wasze wpisy

Miejsce Spotkań Warszawa

Autor wpisu: Miejsce Spotkań Warszawa
Data publikacji: 26.04.2014

Zajmujący się alternatywną edukacją, zrzeszeni jako Stowarzyszenie Konkluzja pracownicy warszawskich instytucji kultury zapraszają na cykliczne spotkania poświęcone: Warszawie, nowoczesnemu i tradycyjnemu śpiewowi, hafciarstwu i ekonomi, narracjom i pisarstwu, dizajnowi oraz majsterkowaniu dla kobiet.

Jeżeli interesujesz się kulturą i samorozwojem, obce Ci są podziały, a bliskie eksperymenty – to miejsce jest dla Ciebie! Zapraszamy do udziału w warsztatach poświęconych: Warszawie, nowoczesnemu i tradycyjnemu śpiewowi, hafciarstwu i ekonomii, narracjom i pisarstwu, dizajnowi oraz majsterkowaniu dla kobiet.

Miejsce Spotkań Warszawa zrzesza pracowników warszawskich instytucji kultury, którzy codziennie spotykają się przy ul. Dzielnej 1, by rozwijać się w dialogu z uczestnikami zajęć. Projekt ten jest propozycją stworzoną przez Stowarzyszenie Konkluzja we współpracy ze Stowarzyszeniem Amfora.

Miejsce Spotkań Warszawa otwiera się by realizować projekty edukacyjne, które nie mieszczą się w polityce warszawskich szkół, galerii i muzeów. Codzienne warsztaty i zajęcia współtworzą ludzie z pasją i doświadczeniem w nauczaniu, dla których rozwój osobisty jest równoznaczny z dobrą zabawą.

Chcemy spotykać się z ludźmi ciekawymi różnych aspektów kultury, nie katalogującymi sztucznie elementów rzeczywistości. Interdyscyplinarnie, z otwartością na siebie i innych, z kubkiem ciepłej herbaty w ręku będziemy wspólnie pogłębiać swoje umiejętności oraz samoświadomość. Zawsze w dialogu, jak to na spotkaniu.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Zajęcia wieczorne kierowane są do młodzieży i osób dorosłych. Przewidujemy również uruchomienie weekendowych warsztatów dziecięcych.

 

Miejsce Spotkań Warszawa
miejscespotkan.waw.pl

www.facebook.com/miejscespotkan

Źródło:

www.facebook.com/miejscespotkan

Metryczka:

Podziel się:  

Oceń artykuł:
  Aktualna ocena: 3,4 (głosów: 740)

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Galeria

Miejsce Spotkań Warszawa
Miejsce Spotkań Warszawa
Miejsce Spotkań Warszawa
Miejsce Spotkań Warszawa
Miejsce Spotkań Warszawa
Miejsce Spotkań Warszawa
Miejsce Spotkań Warszawa
Miejsce Spotkań Warszawa

Mapa

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter