Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wasze wpisy

Piekarnia Kultury w Sulęcinie

Autor wpisu: jacekfilipeksulecin
Data publikacji: 26.11.2014

Warszawa ma swój Pałac Kultury i Nauki, Poznań Barak Kultury, a stowarzyszenie „iCoTam” od kilku miesięcy tworzy w Sulęcinie Piekarnię Kultury. Jest to nowe, alternatywne miejsce spotkań z kulturą, ciekawymi ludźmi i ważnymi tematami.

To nowe, alternatywne miejsce spotkań z kulturą, ciekawymi ludźmi i ważnymi tematami. Chcemy wykorzystywać różne formy przekazu, koncerty, wystawy, filmy, rozmowy, spotkania autorskie, happeningi, wydarzenia parateatralne.

Z kubkiem ciepłej herbaty lub kawy w ręku, w dobrym towarzystwie dowiadywać się ciekawych rzeczy o świecie, innych i o sobie samych.

Piekarnia w swoim zamyśle nie stawia żadnych granic. Jest w niej miejsce na teatr, literaturę, muzykę, film, ale także na gry planszowe i strategiczne, na wszelkiego typu warsztaty tematyczne, dyskusje… oraz realizację wszelkich pomysłów, również tych, które Ty zaproponujesz.

Jesteśmy otwarci na współpracę i bardzo ciekawi, czego chcą i potrzebują mieszkańcy Sulęcina. 

Zapraszamy.

Podziel się:  

Oceń artykuł:
  Aktualna ocena: 3,3 (głosów: 1332)

Komentarze (0):

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować!

Galeria

Piekarnia Kultury w Sulęcinie
Piekarnia Kultury w Sulęcinie
Piekarnia Kultury w Sulęcinie

Mapa

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter