Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Ilona Felicjańska - spotkanie autorskie w Krotoszynie - 10.01.2014

Autor wpisu: Maciej Karolewski
Data publikacji: 03.01.2014

Krotoszyński Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z Iloną Felicjańską. Już 10.01.2014 r. (piątek) o godz. 18.00 w Herbaciarni Camellia (Mały Rynek 1, Krotoszyn) spotkamy się z autorką książek „Cała prawda o...” oraz „Wszystkie odcienie czerni”.

„Cała prawda o...”
„Modelka, gwiazda pokazów pret-a-porter i haute couture na świecie: Calvin Klein, Pierre Cardin, Escada, Max Mara i w kraju: Teresa Rosati, Maciej Zień, Ewa Minge, Paprocki & Brzozowski, Łukasz Jemioł. Założycielka fundacji, matka, żona, celebrytka – w niezwykle szczerej rozmowie z Anetą Pondo. Cała prawda o… …o tym, jak dziewczyna z kompleksami i trudnym życiem rodzinnym z dnia na dzień zostaje Wicemiss Polski, a wkrótce najbardziej znaną polską modelką; …o tym, co czuje młoda dziewczyna, która wychowała się w domu krytym strzechą, gdy dostrzega ją świat. Japonia, Rosja, Francja, Niemcy – to tylko niektóre z miejsc, gdzie była i pracowała; Cała prawda o… …życiu jak w bajce, aż do momentu, w którym kieliszek wina przestał być jedynie dodatkiem do kolacji, a stał się ucieczką od problemów; …czasie, gdy wszystkie media mówiły o jej uzależnieniu, a ona przez swoją szczerość straciła wielu znajomych; Cała prawda o… …małżeństwie, które miało być szczęśliwe, a okazało się kolejną pułapką; …prawdziwym życiu celebryty, związkach, przyjaźniach i nienawiści w show-biznesie.”

„Wszystkie odcienie czerni”
Niezwykła, mocna i bezpruderyjna opowieść o pożądaniu, seksie, miłości, prawdzie i zbrodni. Znakomity thriller erotyczny jakiego w Polsce jeszcze nie było! Skandalizująca powieść jeszcze przed premierą wywołała poruszenie w środowisku polskiego showbiznesu. Kiedy jednak opadły emocje, okazało się, że to po prostu świetna książka.

Na miejscu możliwość zakupu książek.

Współorganizator spotkania: Herbaciarnia Camellia Krotoszyn

Zapraszamy!

 

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter