Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

SuperKOLBERG " Dziecko w składzie porcelany. Zaproszenie do magazynów"

Autor wpisu: Muzeum dla Dzieci
Data publikacji: 15.09.2014

SuperKOLBERG, czyli poszukiwania skarbów z magazynów Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie

SuperKOLBERG to program , dzięki któremu zobaczycie rzadko prezentowane muzealia, weźmiecie udział w wyjątkowych warsztatach plastycznych i muzycznych, wycieczkach po Muzeum, grach i zabawach w przestrzeni wystaw. Serdecznie zapraszamy!

SuperKOLBERG, czyli poszukiwania skarbów z magazynów Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie
 
20.09.2014

SuperKOLBERG. Dziecko w składzie ceramiki. Zaproszenie do magazynów.


Wraz z uczestnikami wydarzenia zbadamy dawne naczynia, zabawki instrumenty, ozdoby, poznamy style w ceramice, tradycyjne tworzywa oraz twórców. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli szanse spróbować swoich sił w pracy na kole garncarskim. Inspiracje zbiorą w trakcie specjalnie dla nich przygotowanej ścieżki zwiedzania magazynów ceramiki z kustoszem Małgorzatą Jaszczołt.

 

SuperKOLBERG to program dla rodzin w Muzeum dla Dzieci. Każde zajęcia to masa atrakcji i spora dawka wiedzy, to także zanurzenie w tradycję i polską kulturę ludową, o której bezcenną wiedzę pozostawił w swym dziele Oskar Kolberg. Obudźcie w sobie badaczy i dołączcie do pracowników Muzeum, którzy w wielkich magazynach na co dzień tropią tajemnice zwykłych – niezwykłych przedmiotów, starych fotografii i plakatów.
Dzięki "SuperKOLBERGOWI" zobaczycie rzadko prezentowane muzealia, weźmiecie udział w wyjątkowych warsztatach plastycznych i muzycznych, wycieczkach po Muzeum, grach i zabawach w przestrzeni wystaw. Serdecznie zapraszamy!

Zajęcia w odbywają się w wybrane soboty w godzinach 13.00-15.00.
 

 

Podziel się:  

Zaloguj się przez Facebook
Connect to your Facebook Account
Logowanierejestracja
zapomniałem hasła

Newsletter